203
156201

PLAKETT, majolika "De la Robbia", Italien, 1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Rund. Polykromt bemålad relief av Madonna samt fruktkrans. Diameter 54 cm.

Lagning