247
159259

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
Okänd konstnär 1800-tal

Morgonrodnadens gudinna omgiven av cupider

Ursprungligen dörröverstycke. Duk uppfodrad på pannå, 96 x 150 cm.

Krackelyrer, färgbortfall.