249
159837

CREMEKOPPAR med LOCK, 3 st, porslin. Kongl Dansk 1800-tal. "Sachsisk Blomst".

Utropspris
4 000 SEK
349 EUR
365 USD
Klubbat pris

Polykrom dekor av ströblommor samt guld. Ozierbård. På locket rosenknopp.

Skador, lagning.