Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
253
156318

SVEPASK, allmoge 1800-tal, troligen Frisisk.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
390 - 487 EUR
453 - 566 USD
Klubbat pris

Oval. Målad dekor av stående par och stiliserade blommor. Längd 48,5 cm.

Smärre skador.