315
166403

SEMIANTIK VORWERK. 339,5x258,5 cm.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

Ljust kamelhårsfärgad botten med stora polykroma blommande träd, fåglar och djur. Brunmelerad huvudbård med blommor, arabesker, kartuscher med fåglar och träd.

Ställvis slitage, fläckar, lagning, litet hål. En kortsida med smärre skador.