Ljust kamelhårsfärgad botten med stora polykroma blommande träd, fåglar och djur. Brunmelerad huvudbård med blommor, arabesker, kartuscher med fåglar och träd.
Ställvis slitage, fläckar, lagning, litet hål. En kortsida med smärre skador.
×
Logga in
Kunde inte logga in