33
143435

Jean Charles Nicaise Perrin, tillskriven

(Frankrike, 1754-1831)
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
88 - 132 EUR
92 - 138 USD
Klubbat pris
(Frankrike, 1754-1831)

Damporträtt, enligt uppgift föreställande Mme Jeanne-Louise-Henriette Campan

Miniatyr. Signerad Perrin. Akvarell och täckvitt, oval 11 x 8 cm. Samtida fanerad ram med mässingsinfattning.