344
169145

BÄGARE, Lorens Stabeus, Stockholm 1752.

Utropspris
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Klubbat pris

Invändigt förgylld. Konande, på räfflad fotkant. Svisselerad bladdekor. H 9 cm.

Obetydliga bucklor.