350
169293

Fransk skola 17/1800-tal

Utropspris
8 000 - 9 000 SEK
710 - 799 EUR
741 - 833 USD
Klubbat pris
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20
Fransk skola 17/1800-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, fransk skola, 1700/1800-tal.

Landskap, 38 x 46.

Smärre skador. Uppfodrad duk.