358
167179

SKÅL på FOT, silver. S:t Petersburg, Ryssland. Senempire.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Invändigt förgylld. Oval på oval indragen fot.Ringformade bladornerade hänklar. Genombruten gallerkant. Bladrelief. Längd 22 cm.

Småbucklor.