364
170401

Alexis Ankarcrona

(Sverige, 1825-1901)
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20
Alexis Ankarcrona
(Sverige, 1825-1901)

ALEXIS ANKARCRONA. Olja på duk. Sign Alexis Ankarcrona och dat 1901.

Vårvinterlandskap. Duk 50 x 74.

Slitage.