381
126087

Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Robert Indiana, "CHOSEN LOVE".

"CHOSEN LOVE"

Signerad R Indiana och numrerad 165/300 på tygetikett a tergo, samt signerad R Indiana i mattan. Handtuftad matta 183 x 183 cm.

Utropspris:

15 000 - 18 000 SEK

1 420 - 1 700 EUR

1 450 - 1 740 USD

Klubbat pris:
26 000 SEK
Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.