381
126087

Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Robert Indiana
(USA, 1928-2018)

"CHOSEN LOVE"

Signerad R Indiana och numrerad 165/300 på tygetikett a tergo, samt signerad R Indiana i mattan. Handtuftad matta 183 x 183 cm.

Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

73. Grand Seiko, GMT, "Mount Iwate", "Boutique Exclusive", "Limited Edition", ca 2020.
Utropspris
42 000 - 48 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
40 000

ditt bud
Fair warning
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK