381
126087

Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 330 - 1 600 EUR
1 390 - 1 670 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Robert Indiana
(USA, 1928-2018)

"CHOSEN LOVE"

Signerad R Indiana och numrerad 165/300 på tygetikett a tergo, samt signerad R Indiana i mattan. Handtuftad matta 183 x 183 cm.

Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.