Madeleine Pyk – en samling F769
415
154611

BYRÅ. Sverige, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Fanerad med ask. Beslag av mässing. Tre lådor. Längd 117, bredd 66, höjd 86 cm. Nyckel medföljer.

Lagningar, beslagskompletteringar.