44
150375

FOHUNDAR, ett par, patinerad brons, 1800-tal.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Klubbat pris
6 500 SEK

Stående på sockel av trä. Höjd inkl sockel 25 cm.

Slitage.