448
171123

Italiensk skola 17/1800-tal

(Sverige)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
Italiensk skola 17/1800-tal
(Sverige)

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, italiensk skola, 1700/1800-tal.

Himlatronen. 47 x 39.

Slitage.

Enligt uppgift a tergo målad av Emmanuele Grasso 1831.