456
169979

Olof Hermelin

(Sverige, 1827-1913)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20
Olof Hermelin
(Sverige, 1827-1913)

Höstlandskap

Signerad O. Hermelin och daterad 1905. Duk 53 x 73. Enligt påskrift "Dösgården".