459
171009

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1800-tal

Vy mot Waldemarsudde

Bär otydlig sign. Duk 35 x 63 cm.

Uppfodrad duk.