480
174471

SOFFA. Louis XV, 1700-talets mitt.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Bok. Lös stoppad rygg och sits. Snidade blommor och blad. Längd 200 cm.

Lagningar, skador.