487
168155

BYRÅ. Tyskland, 1700-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
BYRÅ. Tyskland, 1700-tal.

Fanerad med valnöt och lönn. Beslag av mässing. Skiva av kalksten. Fyra lådor. Längd 130, bredd 57, höjd 96 cm.

Senare skiva, fanerskador.