511
176097

Italiensk konstnär 16/1700-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris

Porträtt av dam med bok

Förstärkt pannå 77 x 51 cm.

Proveniens

Tidigare i hovrättsrådets Oskar Montelius samlingar, Stockholm.