541
131651
Alejandro De Grau Figueras
(1834-1896)

Religiös figurscen

Signerad A de Grau och daterad 1875. Akvarell 78 x 58 cm. Svärtad barockram med hopplister.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

1 667 - 2 222 EUR

Klubbat pris:
Tilläggslista

The subject is religious but not from the Bible.