593
178519

SYETUI, guld o sköldpadd. Utl stmplr 1700-tal, 5 delar.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Ovalt. 12x6,5 cm.

Fingerborg ej tillhörande. Kantskador.