61
138157

Anton Genberg

(Sverige, 1862-1939)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
Anton Genberg
(Sverige, 1862-1939)

Sommarlandskap

Signerad A. Genberg och daterad 1931. Duk 50 x 73 cm.

Formgivare