612
179117

Stephan Sedlacek

(Österrike, 1868-1936)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Stephan Sedlacek
(Österrike, 1868-1936)

Haremsinteriör med dansande kvinnor

Signerad Stephan Sedlacek. Duk 79,5 x 58,5 cm.

Smärre krackelyrer, färgbortfall, skrapmärken samt ytsmuts.