65
152115

John James Wilson

(Storbritannien, 1818-1875)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
John James Wilson
(Storbritannien, 1818-1875)

Fartyg vid kusten

Signerad John Wilson och daterad 1875. Duk 30 x 51 cm