674
181251

Francois Reynaud

(Frankrike, 1825-1909)
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Francois Reynaud
(Frankrike, 1825-1909)

"Farniente"

Signerad F.Reynaud och daterad Neapel-93. Duk 89 x 130 cm.