Flintgods och mahogny. Rund form. Ställ med tredelad passformad sockel på svarvade ben. Handdukshängare av mässing.
Dekor av blomsterbård av blått mot vit botten. Flintgods märkt Belleek. Diameter 64, höjd 80 cm.
Ställvis fanerskador.
×
Logga in
Kunde inte logga in