698
184210

GOLVFLÄKT, "Zodiaco San Giorgio" Italien 1950-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
969 - 1 450 EUR
1 110 - 1 660 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Gullackerad metall. Ställbar höjd.

Smärre slitage.