Arne Jones E1299
698
184210

GOLVFLÄKT, "Zodiaco San Giorgio" Italien 1950-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
949 - 1 420 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Gullackerad metall. Ställbar höjd.

Smärre slitage.