705
184217

TRÄDGÅRDSBORD, tidigt 1900-tal.

Utropspris
500 - 800 SEK
44 - 70 EUR
46 - 73 USD
Klubbat pris
2 100 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Grönlackerat gjutjärn. Rund skiva på centralfot. Diameter 55, höjd 78 cm.

Slitage. Skivan med nagg.