737
184389

GOLVLAMPA, Alvar Aalto, Artek Finland 1900-talets slut.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Klubbat pris
7 500 SEK

Dubbelriktade skärmar av vitlackerade lameller på svart skinnklädd fot. Höjd 165 cm.

Slitage.