Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
752
184457

KONSOLBORD, gustavianskt.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 170 - 1 460 EUR
1 360 - 1 700 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
KONSOLBORD, gustavianskt.

Förgyllt och bronserat. Skiva av marmor. Nedåt avsmalnande kannelerade ben. Dekor av bandfläta och fleuroner. Fotkryss med urna. Längd 87, bredd 48, höjd 78 cm.

Senare skiva. Smärre skador.

Tilläggslista

Senare skiva/later marble top.