758
184467

KOLONNER, ett par, marmor.

Utropspris
11 000 - 13 000 SEK
971 - 1 150 EUR
1 010 - 1 200 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
KOLONNER, ett par, marmor.

Kolonnskaft med dekor av vinbladsslingor samt kannelyrer. Höjd 150 cm.

Nagg, mindre skador.