766
184488

JÄRNGRINDAR, ett par, 1900-talets början.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Svartlackerade. Uppsvängd form med ribbor i olika höjd. Längd 180 vardera, höjd 157 cm.

Smärre skador, rostanlupna.