776
184556

CHAMPAGNEKYLARE, Louis XVI-stil 1800-tal

Utropspris
2 500 SEK
221 EUR
230 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Mahognyfanerad. Dekor i form av inläggningar av urnor. Kvadratisk form. Mässingsinsats. Höjd 50 cm.

Skador, lagningar.