Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
820
184741

SKOLBÄNK, möjligen Jean Prouvè, Frankrike 1940-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
585 - 780 EUR
680 - 906 USD
Klubbat pris

Ek med benställning av grönlackerad metall. Två sitsar. Längd 120, bredd 88, höjd 75 cm.

Kraftigt slitage.