849
120695

FÅTÖLJER, ett par, Elias Barup, sannolikt "Den Spanska Möbeln", Gärsnäs 1920-30-tal.

Utropspris
6 000 SEK
530 EUR
552 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Alm, kasetterad sida, stoppad klädsel i röd sammet med pärlspik.

Normalt slitage. (2)