853
184921

LJUSSTAKAR, ett par, senempire.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Förgylld brons och patinerad metall. Räfflad mittstam. Dekor av fruktkrans. Rund fot med dekor av stiliserade blommor. Höjd 31,5 cm.

Slitage.