853
184921

LJUSSTAKAR, ett par, senempire.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Förgylld brons och patinerad metall. Räfflad mittstam. Dekor av fruktkrans. Rund fot med dekor av stiliserade blommor. Höjd 31,5 cm.

Slitage.