873
180517

Okänd konstnär 1700-tal

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Klubbat pris
12 500 SEK
Okänd konstnär 1700-tal

Porträtt av yngre par, 2 st.

Signerad Reis a tergo. Troligen Tyskland. Duk 82 x 61 cm.

Färgbortfall. Hål. Lagningar.