876
178403

APOTEKSKRUS, fajans, 1700-tal.

Utropspris
1 000 - 2 000 SEK
88 - 177 EUR
92 - 184 USD
Klubbat pris
1 400 SEK

Konkavt med dekor i blått av kyrka.Höjd 15 cm.

Mynningsnagg, glasyrmistor.