169
166621

CHRISTIAN DIOR, weekendbag 1980-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
3 400 SEK

Marinblå monogrammönstrad mocka med blå skinndetaljer. Invändigt fodrad med beige tyg. Etikettmärkt: "Christian Dior bagages", "made in France garanti scotchgard". Lås och nyckel medföljer. 48 x 26 cm.

Obetydligt slitage.