171
167399

CHRISTIAN DIOR, portfölj 1970-tal

Utropspris
600 SEK
53 EUR
55 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Blå monogrammönstrad canvas med blått skinn. Silverfärgat monogramspänne. Invändigt fodrad med beige tyg. 38 x 28,5 cm.

Slitage.