188
176813

CHRISTIAN DIOR, väska, kuvertväska, glasögonfodral, scarf samt skärp, 1970-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
242 - 291 EUR
277 - 333 USD
Klubbat pris
5 500 SEK

Brun monogrammönstrad canvas med bruna skinndetaljer. Stämpelmärkta: "Christian Dior made in France".

Slitage.