195
119963

CHRISTIAN DIOR, byxa 1990-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 88 EUR
74 - 92 USD
Klubbat pris

Svart mocka med yllebräm kring fot samt bakfickor. Helfodrade. Etikettmärkt: "Christian Dior Boutique Paris", " made in France fabriqué en france 0A 14044001". Enligt etikett storlek fransk 40 (motsvarar ungefär svensk 38). Midjevidd ca 76, innerbenslängd 74 cm.

Obetydligt slitage.