209
150903

TOPP, 1920-talet

Utropspris
600 - 800 SEK
53 - 71 EUR
55 - 74 USD
Klubbat pris
1 700 SEK
TOPP, 1920-talet

Svart med paljett- och stenkolsbroderier. Ärmlös med ok över bröstet. Rygglängd ca 63.

Slitage. Smärre bortfall av paljetter och pärlor.