36
190154

CHANEL, ett par damskor,

svart skinn med svart lacktå.Slejf med guldfärgat spänne. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN FRANCE". Enligt märkning storlek 37,5. Utställd klack, höjd 6,5 cm.

Slitage.

Utropspris:

1 000 SEK

94 EUR

97 USD

Klubbat pris:
700 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Winter Sale 645

1114. Kanna, porslin. Transition, 1600-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Fair warning
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK