50
190259

YVES SAINT LAURENT, halsband, 1980-tal.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
88 - 105 EUR
91 - 109 USD
Klubbat pris
1 800 SEK

Sexradigt med bärnstens- och guldfärgade glaspärlor samt solfjäderformat hänge i lila, gult och vinrött. Längd 41 cm.

Obetydligt slitage.