699
187427

MEDALJONG, två färger guld med gammalslipad diamant, ca 0.20ct. 1800-tal.

Utropspris
5 500 - 6 000 SEK
480 - 523 EUR
502 - 547 USD
Klubbat pris
4 700 SEK

18k guld. Öppnas med plats för foto. Vikt 20 g. H. 6 cm, bredd 3,3 cm.

Små bucklor.